Untitled Document

siena

Sveikina LDK vir. kapelionas kan. Stanislovas

Didžiai Gerbiami LDK Bajorai, Kilmingieji, šv. Adalberto Riteriai, Damos, Ponai ir Ponios,

Pasisukus metų ratui, mes vėl sustosime prie Prakartėlės, prisimindami vieni kitus ir tuos, kurie išėjo Anapilin. Ak tas laikas nemarus. Jis neša mus visus į Amžinybę. Tačiau kol plaka širdis, pasidžiaukime gyvenimu ir švenčių šviesomis. O svarbiausia artėjančiu Lietuvos Šimtmečio žiedu.
Jeigu buvo atkurta Nepriklausomybė, jeigu Lietuvos laisvė nepražuvo, tai čia didelė dalis nuopelnų yra ir LDK bajorų palikuonių, kurių kraujuje dega narsa, išdidumas – nevergauti bet kokiam okupantui. Todėl parašykime mes drauge laišką Lietuvai, prisikėlusiai iš pelenų, kad ji pražystų krikščioniška meile, pasiaukojimu ir solidarumu. O svarbiausia, kad suvoktume: tautos ateitis priklauso nuo Kristaus palaimos.

O Kūdikėli Kristau, palaimink savo ranka mus visus: jaunas šeimas, vaikus ir mūsų senelius, kad mes atgimtume tikėjime, vilty ir meilėje? Kai nugalime sunkumus, atleidžiame nuoskaudas, kai kiekvienas atliekame nuoširdžiai savo luomo pareigas, tada mes rašome laišką, tau, Tėvyne. Kasdienybėje ir šventėje tu mums esi visada graži, o ypač prie kalėdinės eglutės.
O siunčiant naujametinius sveikinimus, pasidalinkime krikščioniškos laimės linkėjimais: lai šviečia Betliejaus žvaigždė mūsų gyvenimo kelionėje. Laimingų Jubiliejinių 2018 Metų.

 Pagarbiai LDK vyr. kapelionas kan. Stanislovas

Komentuokite

0
taisyklėmis ir sąlygomis.
  • Komentarų nerasta